sertyfikat_1

sertyfikat_2

sertyficat_3

licenziya
Агата-буд Підсумки першого півріччя 2015 року

Підсумки першого півріччя 2015 року


Дім, тернопіль, ділянка, двері, вікнаПрофільні вікна, двері, замкиОб'єктЛіто...спека...пора відпусток.

Час і нам підбити підсумки роботи за перше півріччя 2015 року.
Вказаний період пройшов доволі не просто, адже економічна ситуація в країні була надзвичайно складною. Ведення активних бойових дій в державі, падіння курсу гривні, безліч подій, які сколихнули Україну, все це немогло не відобразитись на зменшенні виробництва промислових товарів. Як свідчить Держстатистика на 17-20%.
Діяльність підприємств замість того, аби розвиватись, надавати нові робочі місця та зміцнювати економіку в країні , звелась до виживання, а деякі і взагалі припинили свою діяльність. На фоні усіх цих негативних факторів, ми зуміли вистояти. Наше підприємство і надалі здійснює вагомий внесок у розвиток будівельної і промислової галузі міста.
За період 2015 року наші монтажні бригати встановили понад тисячу дверей і технічних комірок, та змонтували віконних конструкцій більш як 2 тис м².
Це неможливо було би здійснити без тісної співпраці з будівельними компаніями тому додатково хочемо зазначити, що усі власники квартир, які побажають здійснити заміни стандартної продукції (це стосується як вікон так і дверей), зможуть це зробити без будь-яких проблем. При чому різниця її вартості лише доплюсується до вказаної у договорі. Це не залежить від того, чи продукція вмонтована вже чи ні, ми всеодно замінимо її іншою, якщо Ви цього забажаєте.
Ми пропонуємо вибрати модель дверей, їх колір, візерунок та інші деталі за особистими вподобаннями замовника. Наші фахівці працюють індивідуально з кожним клієнтом і враховують всі його побажання, щодо облаштування домівки. Також Ви можете обрати для своїх дверей та вікон потрібний ступінь захисту, фурнітуру та іншу додаткову комплектацію. «Агата-Буд» надає гарантію якості, адже продукція підприємства має усі санітарні висновки, які підтверджують сертифікати якості. Двері підприємства пройшли тест на міцність і випробування на вогнестійкість (30-60 хв.). Усі комплектуючі замовник може обрати за каталогом.
Щодо вікон, то надається можливість самостійно обирати віконний профіль, його колір і розмір, а також вподобану марку і модель. До прикладу: Classicline 400, Primeline 400, Thermoline 500, Intertec, Аluplast 2000, Аluplast 4000.
Для цього, Вам необхідно завітати у наш магазин і кваліфікований персонал допоможе підібрати Вам якісну продукцію за доступними цінами. Ми здійснимо усі додаткові заходи, щодо покращення Вашого житла.
 

тернопільбуд
mebelman